Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Diyet,Zayıflamak

Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, Zayıflama, Zayıflama Kürleri, Kür, Sağlıklı Yağlar, Beslenme Önerileri

Merhaba Sayın Okurlarım…

Dün Zayıflama Garantisi Veriyorum Başlıklı Süper Tavsiyeler Vermiştim şimdi ise bunun 2. sini yazmak istedim.

Dün’kü paylaştığım Zayıflama Garantisi Veriyorum Başlıklı Yazımı Okumak İsterseniz Tıklamanız Yeterli.

Evet Bugün Sizlere BOL BOL Beslenme Ağırlıklı Tavsiyeler Vereceğim.
çünkü benim 7-8 aylık tecrübemde mağalesef ZAYIFLAYAMAMIN sebebi BESLENME.
Beslenme denince hemen korkmayın burda şunlar yasak bunlar yasak diyerek engel koymak istemiyorum ÖNERİLER, TAKTİKLER vereceğim.

Öncelikle Diyetinizde Mutlaka MULTİVİTAMİN Kullanmanızı Öneriyorum.

YAĞ: Sağlıklı Yağlar Tüketin. Ama gidipte Ayçiçek yağını kafanıza dikmeyin o sağlıklı YAĞDAN SAYILMAZ. Kilo Almamızın Sebebi O yağ’da neyse devam edelim.

Sağlıklı Yağ Çeşitleri: Balık Yağı, Aspir Yağı, Çörek Otu Yağı, Zeytin Yağı  Şuan Benim İçin önemli olanlar bunlardır yani

BALIK YAĞI: Balık Yağı En Önemlisi KİLO ALDIRIR İŞTAH AÇAR Diyorlar Çok Biliyorlar ya 1 kutu bitirdim sporumu yaptm Adam Akıllı DİYET BİLE Yapmadım Çalıştığım Yerde TOPLAM 2 GÖMLEK DEĞİŞTİRDİM 1 KUMAŞ PANTOLON DEĞİŞTİRDİM Balık Yağı İştah Açmaz YAĞLARINIZI YAKMAK İSTİYORSANIZ SAĞLIKLI YAĞLAR TÜKETECEKSİNİZ. SAĞLIKLI YAĞLARIDA BANA İYİ GELİCEK DİYE FAZLA TÜKETMEYİN HERŞEYİN FAZLASI ZARAR.

ASPİR YAĞI: Aspir Yağı Yani CLA Aspir yağının şöyle güzel bir özelliği var bunu kullandıınız andan itibaren 1 saat sonra yediğiniz fazla kalorili yiiyecekler yağ depolanmayacak kan’da kalacaktır fakat bunu kullanırken MUTLAKA SPOR YAPMALISINIZ. ASPİRYAĞI/CLA Hakkında Çok Süper Tecrübelerim Var Bunuda Başka Bi Konumda Yazmayı Düşünüyorum.

ÇÖREK OTU YAĞI: Çörek Otu Yağı Bu Yağı Kullanmadığınız Taktirde Yiyeceğinize Veya Sütünüze 1 Çay Kaşığı Yada Yarım Tatlı Kaşığı Dolusu ÇÖREK OTU Atıp Tüketebilirsiniz Ben Böyle yapıyodum Zaten Çörek Otu büyük bir kısmı yağ yani yağlı ama çörek otu yağı kullanıcaksanız MUTLAKA SOĞUK PRESS Olanını Alın Ve Yemklerde Veya Başka Bir Yiyecekte Tüketebilirsiniz Yemeği “Pişiriken Dökmeyin !” Tabağınıza Yiyeceğinizi Koyduktan Sonra 1 Tatlı Kaşığı Atsanız Dahi Kafi.

ZEYTİN YAĞI: Heryerde bulabiliceğiniz Tek Başınıza Yetebilicek 1LT 1 Ayda Bile Bitiremeyeceğiniz ZEYTİN YAĞI Anlatmaya Bile Gerek Yk Aslında Günde 1 Tatlı Kaşığı Lor Peynirin İçine Atıp Karıştırıp Yedinizmi Düz Duvara Bile Tırmanırsınız.

Zeytin yağı TETESTERON HORMONUNU YÜKSELTİR VE KAS GELİŞİMİNE YARDIMCI OLUR

Evet Beni Anladınız Umarım Şimdi İse 2 Adet Kendime Uyguladığım Beslenme KÜR Diyebilirim Herhalde MİX mi Desek Kendi Bulduğum Güzel Beslenme Önerilerini Anlatacağım.

YULAF EZMESİ/YOĞURT VEYA HAŞLANMIŞ YUMURTA/LOR PEYNİR — HAŞLANMIŞ SÜT MISIR / ZEYTİN YAĞI / SALATALIK TURŞUSU İsteğe Göre Bunlarda EKSTRA Eklenebilir Benim İmkanım Kısıtlı Olduğu İçin Herzaman Yapamıyordum.  Fakat Salatalık Turşusu Koyacaksanız Yoğurt Eklemeyin Tadını Bozabilir.
BU TARİFİMİ SABAH KAHVALTISI – ÖĞLE YEMEĞİ- AKŞAM YEMEĞİ Her Hangi Bir Öğün Yerine Tüketilebilir.

Zayıflamak, Beslenme

Bu Vereceğim Tarif Uygulamanın ŞARTI VARDIR AKSİ TAKTİRDE KİLO ALDIRIR DİKKATLİ OKUYUN. DÜZGÜN YAPARSANIZ 2 ÖĞÜN YEMENİZE BİLE GEREK KALMAZ AÇIKCASI. YÜKSEK DERECE TOK TUTAR VE MÜNKEMMEL ENERJİ VERİR.

Malzemeler:
OLMAZSA OLMAZ BAŞLICA MAZEMELER: Süt, Yulaf Ezmesi, Bulabilirseniz Tuzsuz Lor Peynir Ekleyin Bulamazsanız Eklemeyin. Şok Mağazasında Karışık kuru meygve Paketi Var, Ondan Alabilirsiniz Yoksa Kuru Meyve Çeşitlerinde Başlıca İnci Ve Kaysı OLmak Üzere Alın Ama Karışık Kuru Meve En İyisi.
Çiğ Fındık, Bulabilirseniz Tuzsuz Fıstık Bulamazsanız Tuzlu’da olur farketmez, Bal Veya Pekmez Varsa İkisinide, İsterseniz Badem’de Ekleyebilirsiniz Fakat MALİYET YÜKSELİR. Eğer Az Yiyorsanız Ve ŞİDDETİ SAĞLAM YÜKSEK SPOR YAPIYORSANIZ Diet Bisküvi Ekleyebilirsiniz Ama 1 Pket Değil 3 Parça Kafi.
“ÖZET”
Süt 400-650 ML
Yulaf Ezmesi  2-3 Yemek Kaşığı Normal
Mix Kuru Meyve 1 Yemek Kaşığı
Fındık / Fıstık  5-6 Adet Fındık / 1 Yemek Kaşığı Fıstık
Bal / Pekmez   1 Talı Kaşığı Bal / 1 Yemek Kaşığı Pekmez
Varsa Lor Peynir  2-3 Normal Yemek Kaşığı
İsteğe Göre Badem 45 Adet
Spor Ve Diyetiniz Disipli Yapıyorsanız Diyet bisküvi 2-3 Adet
Yoğurt Ekleyebilirsiniz Fakat Tadı Ekşi Oluyor Tavsiye Etmiyorum. Ben Yerim Diyorsanız 2-3 Kaşık Yoğurt İyidir.
PROTEİN TOZUDA EKLİYEBİLİRSİNİZ.

Evet Ortalama Protein Tozu HARİÇ Yaklaşık 30-40 Gram Civarı Protein Var Bu Nerdeyse GÜNLÜK PROTEİN İHTİYACININ BÜYÜK KISMINI KARŞILIYOR.

2. Beslenme önerim için korkmayın ben sabah kahvaltısını yaptıktan 30-50 dakika sonra spora gidiyordum Sporumu 1.5 Saat Civarı Yapıyordum Ve Eve Geldiğimde Bu MİX Yapıyordum Doğru İşe Tabiki İşim Biraz TEMPOLUYDU İşe Gittikten 1-2 Saat Saat 5 Gibi Sonra Ekmeksiz Yemeğimi Yiyor Kendime Göre Yemeğimi Ayarlıyordum Sonra Saat 10 – 12 Ye Kadar yemek Yemiyor Yersemde Yine Ekmesiz Yiyordum AMA BENİM ÇALIŞTIĞIM İŞ TEMPOLU BİR İŞTİ YERİ GELİYORDU TERLİYORDUM Ben Sadece Kendi Yaptığımı Söylemek İstedim Örnek Alabilirsiniz Diye.

Evet Bugün KÜÇÜK BESLENME ÖNERİLERİ‘nden Bahsettik İnşaAllah Diğerki Yazılarımda Biraz Daha Konuyu Genişleteceğim.

Daha Fazlası İçin Bizleri Takipte Kalın.

Related posts

Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık, Kabızlık Tedavisi, Anüs Yırtılması, Anüs Kanaması, Makat Kanaması, Makat Yırtılması, Kabızlık Çözümü, Hemoroid, Hemoroid Tedavi, Lif'li Gıdalar, Basur, Basur ÖnlemMerhaba Arkadaşar Buggün Sizlere Kabızlık Rahatsızlığı Olan Ziyaretcilerime Kabızlık Sorunun Tedavsisini...

Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Zayıflamak, Nasıl Zayıflanır, Nasıl Kilo Verilir, Kilo Vermek, Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Spor Nasıl Yapılır, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Spor Nasıl Yapılır, Nasıl Zayıflarız, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, ZayıflamaMerhaba Arkadaşlar...

Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

 Ülseratif Kolit Hastalığı, Ülseratif Kolit Tedavi, Ülseratif Kolit Nasıl Geçer, Bağırsak Hastalık Tedavisi, Böbrek Böbrek Hastalıkları Tedavisi,  Ülseratif Kolit Çözüm, Ülseratif Kolit Nedir, Altın Otu Nedir, Altın Otu Tedavisi, Böbrek Hastalığı Nasıl Geçer, Yumurtalık İltihap, Eklem...

Leave a comment