En iyi android telefon oyunları

Araba Oyunları, Trafic Racer, Crash Arena Turbo Stars (CATS), Cats, Crash Arena Turbo Star, Helix Jump, Ceyd-A, Yarş Oyunları, Android Oyunlar, Mobil Oyunlar, Oyun, Araba, Yarış

Telefon oyunları çoğu zaman hayat kurtarıcı olmuştur. Uzun yolda giderken, bir yerde beklerken ya da sadece vakit geçirmek için çoğunlukla küçük boyutlu oyunlardır. Telefon oyunları bilgisayarlar gibi yüksek performans istemediği için telefonunuz çok eski model olmazsa rahatlıkla oynayabileceğiniz türdendir.

Araba Oyunları

Araba oyunları, eğer yarış ile alakalı ise genellikle sonsuz bir dünyada geçmektedir. Oyundan oyuna değişmekle beraber tekrar ederek ilerler.

Traffic Racer
Küçüğünden büyüğüne neredeyse herkesin en azından bir kere oynamış olduğu traffic racer oyunun birkaç modu vardır. Temel olarak araba alıp, geliştirip yolda diğer araçlara makas atarak, belirli bir hızın üstünde giderek puan toplamayı amaçlar.

Traffic Racer

Traffic racer oyunun en büyük artılarından biri internet gerektirmeden oynanabilme özelliğidir. Eğer hala oynamadıysanız buradan indirerek oynayabilirsiniz.

Traffic Racer İndirilme Sayısı,
100.000.000+
Ortalama Yıldız,
4.5

Crash Arena Turbo Stars (CATS)

CATS genel olarak eşleştirmeli savaş sistemi oyunudur. Oyunda robotunuzu kendiniz tasarlayarak can durumunu ve saldırma ekipmanlarını seçiyorsunuz. Savaşmayı seçtiğiniz zaman sistem sizi sizinle eş bir oyuncunun robotluyla eşleştiriyor ve iki robot birbirini patlatmaya çalışıyor. Sizin robotunuz kazanır ise bir kutunuz oluyor ve onu açıyorsunuz kutunun açılış süresi içindeki eşyaya göre değişiyor.

Crash Arena Turbo Stars (CATS)

CATS oyunun güzel taraflarından bir tanesi biraz da şansa bağlı kazanabilmeniz. Karşınızda sizinle eşleşen robot sizden kat kat güçlü bile olsa ekipmanlarınız ile onu devirebilirsiniz ve oyunu hiç düşünmediğin halde kazanabilirsiniz. Kısa zamanlarda büyük bir indirmeye ulaşan CATS;

50.000.000 İndirmeye Sahip,
2.305.413 puanlamadan ortalama 4.5 yıldızı bulunuyor.

Başka robotları patlatmak ve oyunda birinci olma şansı için CATS indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Helix Jump

Helix jump tamamen vakit geçirme amaçlı yapılmış sürekli tekrar eden bağımlılık yapıcı bir oyundur. Oyunun tüm amacı topunuz ile aşağı doğru dönen deliklerin içinden geçmektir. Oyunda bazen son anda yandığınız için tüm sinirlerinizi alt üst etme yeteğine sahiptir.

Helix Jump

Helix Jump sadece top ile deliklerden geçme oyunu olduğu için gelişme hakkınız olmadığından dolayı sürekli silip tekrar indirdiğiniz oyunlardandır. Sinir krizi geçirmekte bir numara olan Helix Jump;

100.000.000+ indirmeye sahip,
4.071.839 değerlendirmeden 4 yıldıza sahiptir.
Sizde vakit geçirmek için internetsiz bir oyun arıyorsanız, buradan indirebilirsiniz. Sistemi düşük telefonlarda animasyonları yüzünden kasma yaratabilir.

Bonus Uygulama: CEYD-A
Ceyd-a tamamen sanal asistanlık uygulamasıdır. Telefonunuzdaki neredeyse herşeyi sadece ses ile yönetmenize imkan tanır. Türk yapımı olan CEYD-A hem ücretli hemde ücretsiz sürüm ile google play store’da listelenmektedir. Ücretsiz versiyonda reklam ve bazı kısıtlamalar vardır.

Ceyda iki uygulama şeklinde olduğu için ikisinin de değerleri farklıdır fakat genel olarak 10 bin indirmeye ve 4 yıldıza sahiptir.

Related posts

En İyi Silah, Savaş Oyunları

En İyi Silah, Savaş Oyunları

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere, Geniş Çaplı Silah Oyunları, Android Silah Oyunları, Online Silah Oyunları, Savaş Oyunları, Android Savaş Oyunları, Online Savaş Oyunları, Android Savaş Oyunları, Anroid En İyi Oyunlar, En İyi Oyunlar, Oyunlar Oyna ÜcretsizGibi Birçok Oyunlardan hem bahsedip...

Araba Oyunları

Araba Oyunları

Araba Oyunları, Need For Speed Underground 2, LFS, Real Racing 3, Araba Yarış Oyunları, Euro Truck Simulator 2, Dr. Driving 2, Asphalt 9, Need For Speed No Limits, Yarış Oyunları, Araba Oyun, Oyun İndirMerhaba Sayın Okurlar Bugün Sizlere Android Ve Bilgisayar Platformlarında En İyi Araba...

Pubg Lite Oynmanın Zamanı Geldi !

Pubg Lite Oynmanın Zamanı Geldi !

Pubg, Pubg Lite, Pubg Lite Nasıl İndirilir, Pubg Lite Ne Zaman Çıkacak, Pubg Lite Beta Sürüm, Pubg Lite Sistem GereksinimleriPUBG LİTE Oynamanın Vakti Geldi !Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Daha Türkiyede Olmayan Henüz Türk Halk Kitlesine Ulaşmamış PUBG LİTE Nasıl Oynıyacağınızı...

Leave a comment