Huwai Cfo’su Meng W. Ülkesine Geri Verileceğini Duyurdu

Huawei, huawei news, hawei haber

Kanada Hükümeti Huwaei’nin üst düzey yöneticisine geri iade edilme davasının açılmasına iz vereceğini açıkladı, mahkemenin net bir karar vermesi gerekiyor.

(Meng W.) ABD’nin emri ile Kanada’da tutuklandı.

Çin, (Meng W.) Aleyhindeki davanın ABD ile Kanada Arasındaki “ikili iade anlaşmasının” kötüye kullanılması olduğunu söylüyor.

Suçlamalar Arasında Banka Sahtekarlığı, Adaletin Engellemesi Ve Teknoloji Hırsızlığı Yer Alıyor GFakat HUAWEİ Ve (Meng W.) Bu İddiaları Reddediyor.

Bu Dava Kanada Adalet Bakanlığı, Kanda Mahkemelerinde Devam Edip Edilmeme Konusunda Karar Vermek İçin Cuma Günü Bekleniyor.

Verilen Bu Karar Kanada – ABD Geri Verilme Anlaşmasının Şartlarına Katılıp Katılmayacağına Dayanıyor. Eğer Reddedilmediyse.

HUAWEİ CFO’su Meng Wanzhou vancouver/Kanada’da Mahkeme İşlemleri Bitene Kadar Orada Kalacak.

Related posts

Bilgisayar hızlandırma yolları

Bilgisayar hızlandırma yolları

Teknloji, Bilgisayar hızlandırma yolları, Bilgisayar Nasıl Temizlenir, İşletim Sistemi Seçimi, Basit İşlemler, Bilgisayar Temizleme, Bilgisayar, Yazılım, Donanım, Laptop Temizleme, Bilgisayar Nasıl Hızlandırılır, Bilgisayar Temizleme ProgramıBilgisayar hızlandırma yollarıBilgisayar hızlandırma...

Yazılım Dilleri

Yazılım Dilleri

Yazılım, Teknoloji, Armut, Bionluk, Sadeceon, Yazılımcılar nasıl para kazanır, Bilgisayar Uygulamaları, Web Tasarım, Yazılım DilleriYazılım bundan birkaç sene önce yükselmeye ve popüler olmaya başlamıştır. Bundan 30 sene önce var olan mesleklerin şu an olmadığı gibi bundan 30 sene sonra da bu...

Otelde Bilmediğiniz Pislikler Kandırılıyorsunuz

Otelde Bilmediğiniz Pislikler Kandırılıyorsunuz

Oteldeki Pislikler, Otelin Açıkları, En İyi Otel, En Güzel Otel, En Ucuz Otel, Otel Fiyatları Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Tatile gittiğiniz otellerdeki bilmediğiniz ve görmediğiniz şeyleri anlatacağım. Ve nasıl kandırılıcağınızı anlatacağım. Yani Otellerin Bilmeniz İstemediği Şeyleri...

Leave a comment