Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık

Kabızlık, Kabızlık Tedavisi, Anüs Yırtılması, Anüs Kanaması, Makat Kanaması, Makat Yırtılması, Kabızlık Çözümü, Hemoroid, Hemoroid Tedavi, Lif’li Gıdalar, Basur, Basur Önlem

Merhaba Arkadaşar Buggün Sizlere Kabızlık Rahatsızlığı Olan Ziyaretcilerime Kabızlık Sorunun Tedavsisini Anlatacağım.
Öncelikle şunu belirtmeliyim’ki ben yıllardır bu sorunla cebelleşiyorum ve son 1 gündür YAPTIĞIM UYGULAMA ile rahatladım şimdi sizlere’de anlatacğım İnşaAllah Sizlerede Şifa Olur.

Bu Vereceğim Uygulama ile GEÇMİYOR İSE Doktora GGidip Muayne Olmalısınız Çünkü Başka Bir Rahatsızlığınız Olabilir.

Bizlerimizin En Büyük Sorunu LİF’Lİ Gıdalar Tüketmememi’dir. Tüketmediğimiz İçin Katı Örneğin Börek, Ekmek Gibi Gıdalar Bizleri Hem SİNDİRİM Açısından Hemde ANÜS Kısmımızı Mahvediyor Sonra Gelsin Kanamalar. Sadece Bu Sorun ile Kalsa TAMAM Ama Değil SU Tüketmiyoruz Miğdemize gelen yiyecekler eriyip bağırsaklarımıza gider’ken Vücudumuzda Yeterince Su Olmadığı İçin Bağırsaklarımızdan geçerken Fazla Su Çekemiyor Bu Yüzden Hem İyi Sindirilemiyor Hemde KURU KURU Sindiriliyor Bu Sorun Yine Bizi Mahvedip Anüsümüz Kan Ağlıyor.  EN ÖNEMLİ YAPTIĞIMIZ HATA’YA Büyük Tuvaletimizi Yapar’ken “IKINIYORUZ” Anüsümüz’ün BAŞLICA SORUNU BU Ikındığımız Zaman Damarlar ÇATLIYOR ve KANAMA ORDAN GELİYOR Çatladığı zaman Kendini Düzeltme Süreci Derken Arada 2 3 Gün Geçiyor Tuvaletinizi Ypmadığınız Zaman Ama YAPMADIYSANIZ YANİ “KABIZLIK” Ozaman Yine Kanıycak Mağalesef Bu Yüzden Ikınmayın ve Tuvaletinizi 2-3 Gün Bekletmeyin YOKSA ANÜS MAHVOLUR ALLAH KORUSUN. Bunlar EN ÖNEMLİ Eksikler’den Birileridir. Ben Bu 2 Proplem Yüzünden Her Tuvaletim’de Kan Geliyor’du ALLAH KORUSUN HEMOROİD (BASUR) OLMA YOLUNA KADAR GİDER. Basur’a Yakalanmadan Bunları Uygulayın’ki Kendinizi Koruyun Yoksa ÇOK SIKINTI ÇEKERSİNİZ.

Gelelim Tedavi Yöntemlerimize

1. Lif’li Gıdalar Tüketin Örnek (Muz, Yulaf Ezmesi, Yulaf’lı Gıdalar, Mısır, Mercimek, Şeftali) Bunlar Kabızlık Yapar Deniliyor Ama SORUN BUR’DA Bunları Yiyip SU İÇMEZ İSENİZ Tuvalette Çeşmenin Suyu Yerine Göz Yaşlarınız’la Popocuğunuzu Yıkarsınız. MUTLAKA LİF’Lİ GIDALAR TÜKETİĞİNİZ ZAMAN BOL SU TÜKETİN.

2. Bol Su İçin, Su İçmediğiniz İçin Dışkınız Kuru Oluyor Ve Dışkınızı Yaparken Anüsünüz Yırtılıyor. Bol Su İçmek ZORUNDASINIZ Sağlığınız İçin.

3. Büyük Tuvaletinizi Yapar’ken Ikınmayın, Ben Daha O Evreye gelemedim ama Siz IKINMAYIN 🙂 Anüsümüzün kanamasının 2. Nedeni Bu Tuvaletiniz Geldiği An Koşun Tuvalete’ki Ikınmak Zorun’da Kalmayın.

4. Bol Sıvı Ve Sulu Gıdalar Tüketin

Ne Kadar Su İçmelisiniz ? Spor Yapmıyor İseniz Günlük Yediğinize Göre Ortalama 2Lt İçemlisiniz Düzenli Spor Yapan Sporcu İseniz 3Lt cİVARI gAYET iYİ Olacaktır Ben Günde 1Lt İçiyordum Sonra Bana Hem Sağlık Olarak Hem’de Kabızlık Olarak Kötü Durum Bana Yansıyor’du

Kuru fasulye, Nohut Yemeği, Barbunya Yemeği Bunları Tüketin Bağırsaklrınız Çalışır. Miğdeniz’de Proplem Felan Yok İse Veya Ülseratif Kolit Hastalığınız Var İse Veya Bağırsaklarınızda Başaka Proplem Var İse Bunu Uygulamayın !

Ülseratif Kolit Hastalığının TEDAVİSİ BULUNDU Öğrenmek İçin TIKLA

Lif Gıdaları

 

Lif’li Gıdalar:

Bezelye, Soya Fasulyesi, Fıstık, Yulaf Ve Çeşitleri Yiyecek Gıdaları, Ananas, Muz, Mercimek, Badem, Şeftali, Armut, Portakal, Elma, Böğürtlen, Kepekli Çavdar Unu, Kuru Şeftali, Greyfurt, Şalgam Üzüm Vs.

Tabiki Lif’li Gıdaların 2 Türü Vardır. Çözülen Lifli Gıdalar Vardır Bunlar Kan Şekeri Ve Kolestrolü Düzenler. Çözlülemeyen Lif’li Gıdalar Vardır Bunlar’da Sindirim Sistemimiz’deki Sorunlarımızı Düzenler.

Evet İnşaAllah Faydası Yararı Ve Şifası Olur.

Daha Fazlası İçin Bizi Sosyal medyamız’da Web Sitemiz’De Takip Etmeyi Unutmayın Sağlıcakla Kalın Ziyaretçilerim…

Related posts

Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, Zayıflama, Zayıflama Kürleri, Kür, Sağlıklı Yağlar, Beslenme ÖnerileriMerhaba Sayın Okurlarım...Dün Zayıflama Garantisi Veriyorum Başlıklı Süper...

Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Zayıflamak, Nasıl Zayıflanır, Nasıl Kilo Verilir, Kilo Vermek, Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Spor Nasıl Yapılır, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Spor Nasıl Yapılır, Nasıl Zayıflarız, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, ZayıflamaMerhaba Arkadaşlar...

Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

 Ülseratif Kolit Hastalığı, Ülseratif Kolit Tedavi, Ülseratif Kolit Nasıl Geçer, Bağırsak Hastalık Tedavisi, Böbrek Böbrek Hastalıkları Tedavisi,  Ülseratif Kolit Çözüm, Ülseratif Kolit Nedir, Altın Otu Nedir, Altın Otu Tedavisi, Böbrek Hastalığı Nasıl Geçer, Yumurtalık İltihap, Eklem...

Leave a comment