Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

Ülseratif Kolit Tedavi

 Ülseratif Kolit Hastalığı, Ülseratif Kolit Tedavi, Ülseratif Kolit Nasıl Geçer, Bağırsak Hastalık Tedavisi, Böbrek Böbrek Hastalıkları Tedavisi,  Ülseratif Kolit Çözüm, Ülseratif Kolit Nedir, Altın Otu Nedir, Altın Otu Tedavisi, Böbrek Hastalığı Nasıl Geçer, Yumurtalık İltihap, Eklem Ağrıları Tedavi, Mantar

Merhabalar Sizlere ÜLSERATİF KOLİTBAĞIRSAK İLTİHAP’I” Hastalığının Bir Nevi Kesin Çözüm Olan TEDAVİ’Yİ Anlatacak Annem.

NOT: BU TEDAVİ Böbreklerinde Taş Olan, Böbreklerinde İltihap Olan, Safra Kesesinde Sıkıntıları Olan, Eklem Ağrılarına, Bütün Bağırsak Ve Böbrek Hastalıklarına,  Kadınlar İçin Yumurtalıklardaki İltihapı Olan, Ağrı Olan Ve Ülseratif Kolit Hastalıklarınızı TEDAVİ EDECEKTİR.

Sizlere Abimin Çektiği Bu (Ülseratif Kolit) Bağırsak İltihapını Annem Anlatıyor Olucak Daha Doğrusu Annem Bir Kağıda Yazdı Bende Bu Yazınanları Buraya Aktaracağım.

İltihapi Bağırsak Hastalıkları Olan Arkadaşlar Kesinlikle Okusunlar !
Öncelikle Bu Rahatsızlığı Olan Herekse Allah Şifa Versin.
Ben Bir Anneyim, Oğlumun Başına Gelenleri Anlatmak İstedim.
Sizlerden Ricam Şu ki Rica Ediyorum Yazdıklarımın Tamamını Okuyun.
Belki Bir Faydamız Dokunabilir, Sizlerde Fayda Görürseniz Allah’ın İzni İle Rahatsızlığı Olan İnsanlara Bu Verdiğim Tedavi Yöntemini  Paylaşın Bu Hastalığı.
Benim Bir Çıkarım Yok, Oğlumda Bu Rahatsızlığı Yaşadığı İçin Gözümün Önünde Yavaş Yavaş Eridiğini Görmek Çok Zor Bir Durumdu Bu Yüzden Faydasını Gören Arkadaşlarımızdan Sadece Dua Etmeleri Yeterli, Bana Ve Çocuklarıma.
Benim Oğlum Bu Rahatsızlığa Yakalındığında Bşımıza Hiç Gelmeyince Bilemedik. 
Basur Var Zannediyoruz Doktorada Gitmeye Utanıyor Çekiniyor, Doktora Götürmeye İkna Ettim Oğlum 24 Yaşında  Doktora Anlattık Kamerayla Bakacaklarını Ve’de Patolojiye Göndereceklerini Söyledi. 
Tabiki Önce Devlet Hastanesine Gittik. Kamerayla Bakılması İçin 1 Ay Sonraya Gün Atıyorlar
Özel Hastaneye Götürdüm Kaybedece Zamanımız Yok Çocuğum Gözümün Önünde Eriyor.
Devlet hastaneleri Muayne Etmeden 2 İlaç yazıyor Gönderiyor.
Bu Rahatsızlık Çok Ciddi Bir Rahatsızlık Tabiki, Devlet Hastanesini Bekliycek olursak Zaman Kaybı Olucak Özel Hastaneye Gittik.
Sağolsun Doktorumuz İlgilendi Tahlil Sonuçları Geldi Doktorumuz Teşhisi Koydu.
İlacımızı Verdi, Doktorumuzun Dediği Bu Rahatsızlığın Tedavisi Yok, Biz Bize Düşen Görevimizi Yapıyoruz Dedi, Güzelce Anlattı Bize.
Doktorlara Güvenmediğimizden Değil İnanmadığımızdan’da Değil Onlar Zaten Elinden Geleni Yaptılar. Saygım Sonsuz Onlar Olmasa Oğlum’un Hastalığını Nerden Bilecektik. Hiç Duymadığım Bir Rahatsızlık.

Uzun Yazmak Zorundayım Çünkü Sizlerin Daha İyi Anlıyabilmeniz İçin Sizlerde Faydasını Görün.
İlacı İçmeye Baaşladı Oğlum ”Çok Ağır Yan Etkileri’ Pimpirikli Bir Anneyim Tabi Oğlum Bu Doktorumuzun Verdiği İlaçları Bitmesine 2 Tablet Kalaraktan,
Bende Youtube’da, Google’da Bu Rahatsızlıktan Hiç İyi Olan Varmı Diye Yorumları Tek Tek Okuyorum. Hiç Fayda Gören Yok Deliricem, İlaçlar Bitmedi Tabiki Bu Arada 2 Buçuk Ay Kullandı Tabletler Çoktu Hergün Birer Tane İçiyordu. Kimselerede Oğlumun Rahatsızlığını Anlatamıyordum. Dedi Kodu Olucak Diye, Youtube’da Gezerken Yorumları Okuyordum, Okurken Çok Eski Bir Arkadaşım Beni Telefonla Aradı. Benim Moralim Çok Bozuktu Oğlum’un Rahatsızlığı Benim Hayata Küsmeme Neden Oldu Eve Kapattım Kendimi.
Arayan Arkadaşım, Nasılsın Dedi İyiyim Dedim Sen İyi Değilsin Dedi Ben Tabiki Ağlamaya Başladım. Daha Doğrusu Dokunsalar Ağlıyacaktım. 
Anlattım Oğlumun Durumunu, Bana Dediği Şu Oldu Benim Bir Arkadaşım Vardı Böbreğinde Bilmem Kaç Santim Taş Vardı, Ameliyat Olucaktı Dedi Gün Vermiş Doktor 10 Gün Sonra Gel Demiş Misafirliğe Gittik Onlara Dedi Sıkıntı Nedir Diye Sormuşlar Anlatmışlar Demiş Biz Evimizden Eksik Etmeyiz ALTIN OTU ÇARESİ Demiş. Otun Ne Faydası Olucak Demiş, Ne Kaybedersin Demiş. Ameliyat Olana Kadar AÇ KARNINA 1 SU BARDAĞI İçeceksin Demiş.
Evlerine Gidip Alıp Gelmişler, Ameliyat Gününe Kadar İçmiş, Doktor  Tahlil İstemiş Tahlilde Nasıl Olur Böyle Böyle Birşey Demiş. TAŞ FELAN YOK BÖBREĞİNDE Demiş.
Dinledikce Benim Çocuğumun Rahatsızlığına Değindi, Bu Şekil İçireceksin Dedi.  Bende Aynı Böbreklerinde Taş Olan İnsan Gibi Doktor Çaresi Yok Bu Rahatsızlığın Kendiliğinden Geçebilir, Devam Edebilir’de Dedi. Biz Bize Düşen Görevi Yapıyoruz Dedi. Sen Böbrek Taşına İyi GGelmiş Diyorsun, Bu Rahatsızlıkla Ne Alakası Var Dedim. Peki Bu Altın Otunu İçine Kaybedeceğiniz Nedir Dedi.
Düşündüm Doğru İlaç Değil Doğada Yetişen Bitki Telefonu Kapatır Kapatmaz Küçük Oğluma Altın Otu Bitkisini Aldırdım.
Bitkiyi Aldım Suyu Kaynattım Altın Otunun Bir Tane Sapıyla Beraber “Üzerinde Çiçekleri Var” 5-6 Çiçek 1 Dalını Su Bardağına Koydum. Kaynamış Suyu Döktüm Üzerini Bardak Altıyla Kapattım. 3 Dakika Demlemeye Bıraktım. Sabah 1 Su Bardağını Aç Karnına Oğluma İçirdim. Akşam Yemeklerden Sonra 1 Su Bardağı İçirdim 
Bu Şekil 1 Hafta Devam Ettik İlk Etapta İçirdiğimde Sbaha Aç Karnına Oğlum İşe Gitmişti. 
Bana 2 Saat İçinde Oğlumdan Telefon Geldi Anne Ne İçirdin Bana’da Sen Beni Perişan Ettin Birinden Birşey Duydun Bilmediğin Otu Bana Nasıl İçirebilirsin Doktorun Bulamadığı Tedaviyi Bu Otm’mu Bulacak  Dedi Çok Kızdı Bana, Bende İçeceksin İçmessen Ben Öleyim Dedim Gönülsüz İçiyor İlk Etapta Daha Çok İshal Yapıyor Ama 1-2 Hafta İçinde İshaliniz Normal’e Dönüyor, Eskisinden Sık Gitmiyorsunuz Tuvalete Tabi. Benim Çocuğum 4. Gün Anne Ben Önce Daha Çok Tuvalete Çıkıyordum Bunu İçirmeye Başladın Bugün fark Ettim İshalim Devam Ediyor Ama, Çok Fazla Tuvalete Çıkmamaya Başladım Dedi.
Benim Yüzüm O Gün Gülmeye Başladı Tabiki Oğlumun Bu Rahatsızlığı Başladığı Günden Bugüne 1 Yıl Sürdü. İlk Etapta İlaç tedavisini Kullandık Son 2 Tablet Kala Hem İlacını Bitirelim Hemde Bu Otu Dedim, İlaçlarda Bitti Altın Otu Otunu Bırakmadı Devam Etti..

Benim Oğlumun Hastalığı Kanlı İltihapli İshalli Bir Ağır Hastalıktı Günde 30 Sefermi 50 Sefer Tuvalete Gidiyordu Gücü Kalmamıştı, Hali Yoktu, Zayıflıyordu Bir Deri Bir Kemik Kalmıştı Eriyor Çocuk Gözümün Önünde Gitmediğim Götürmediğim Doktor Kalmadı Hepsi Aynı Teşhisi Koydu Normal Bir Otobüsle Gidemiyoruz, Taksi Tutup Götürüyorum Elde Ne Var Ne Yok Döküldüm Ümitlerim Kesilmişti. ALLAH Razı Olsun O Arkadaştan Bana Bu Altın Otunu Önerdi    

Sabah Aç Karnına 1 Su Bardağı Akşam Yatmadan Önce Tok Karnına 1 Su Bardağı Demleyip İçirdim, 4. Gün Anne Aynı İltihapım’dan Kan Kesilmedi Ama Çok Rahatım Bugün Az Tuvalete Gittim Dedi.
2 Hafta Sabah Aç Karnına Akşam Tok Karnına Devam Ettim, 2 Haftadan Sonra Aç Karnına İçirmeyi Bıraktım. Akşamları Yemeklerden 1 Saat Sonra İçirmeye 2 Ay Devam Ettim Tabi Oğlumun Günden Güne Sıklıkla Tuvalete Gitme İsteği Azaldı 2 Ay Akşamları Tok Karnına Devam Etmeye Başladım.
2 Ay Boyunca Hergün Tuvalete Gitme İsteği Azaldı. Kanlı İltihaplı İshalli Gelmesi Her Geçen Gün Azalmaya Başladı. Daha Neşeli Daha Yüzü Gülüyor İştahı Yerine Geldi. Kilo Vermişti, Kilo Kaybı Tekrar Azalmaya Başladı Fakat SPOR’DA BİZİM ÇOK DESTEKCİMİZ OLDU Oğlum Fitness Sporunu Yapıyordu Son 2 Aydır Düzenli Yiyor Güzel Beslenmeye Çalışıyor Ve Spora Başladığından İtibaren Son 2 Aydır Yaklaşık 1 -2 Kilo Aldı Yani Spora Çok Şey Borçluyuz İlk Hastalığın Başı Sıralarında Spor Yapmıyordu Altın Otunu Kullandıktan Sonra Spora Gitmeye Başladı İlk Zamanlar Sporu Aksatıyordu Son 2 Aydır Haftada 4 -6 Defa Spora Gidiyor. Tabiki Sık Tuvalete Gitme İsteği Azalınca Spora Gidebildi. Sporda İlk Zamanlar Sporunu Yapıyor Başlar Başlamaz Sporun Ortasında Sonunda Gibi Tuvalete Gidiyordu Yavaş Yavaş Azaldı. Bu Süreci 2. Ayımızda Başardığımız Bir Başarıyı Elde Ettik 3. Ayımıza Girdiğimizde Ben Bu Altın otunun İçine Ihlamur Bir Tutam 2-3 Tane Papatya Koymaya Başladım Artık Aile Boyu İçiyoruz 3. Ayımızda Ben Bunları Ekstra’dan Ekledim Derken 3. Ayda Oğlum 3 Sefer 6 Sefer Tuvalete Gitmeye Başladı. Dedim Deneme Yapayım  İçirmeyi Bırakayım 2-3 Gün Ne Olucak Dedim 3 Gün Vermedim İçirmedim 1 Gün Geçti 2 Gün Geçti 3 Gün Geçti Çocuğum İyiyim Veya Değilim Demiyor Sorayım Dedim. Annecim Ben Sormadım Sende Söylemedin Son Durum Nedir Dedim Valla Annecim Çok Şükür 3 Güdür Birşey Yok Dedi 2 Sefer Tuvalete Çıktım Oda Normal’di Dedi Çocuğumun Yüzü Çok Şükür İlk Defa Güldüğünü Gördüm Gözlerinin İçi Gülüyordu Tabiki Benimde 3. Ayımızı Doldurmadan Biz Başardık. Çok Şükür Şimdi Kanlı İltihap Olayıda Bitti Normal Tuvalet İhtiyacı Olduğunda Gidiyor. Bu Yüzden Ben Bir Anne Adayı Olduğum İçin Yaşadığımız İlhihaplı Bağırsak Hastalığı Olan ÜLSERATİF KOLİT Hastalığını YENMİŞ Bulunuyoruz ALLAH’IMIN İzniyle Çok Şükür Bunu Yaşayıp Denemiş Olduğumuz Bir Önerilen Doğada Yetişen Önce ALLAH’IMIN Sayesin’de Yenmiş Bulunmaktayız.
Sizlere Kısadan Anlatmayı Bende Çok İsterdim Ama Yaşadığımız Rahatsızlığın İnce Ayrıntısına Kadar Yazmak Zorunda Kaldım. Biz Faydasını Gördük Sizlerinde Faydasını Görmenizi İsterim.

NE KAYBEDECEKSİNİZ DEMEK’DE FAYDA VAR !
Bir Dua’nızı Esirgemezsiniz İnşaAllah Bu Rahatsızlık Bu Hastalığı Taşıyanların Pisikolejisini Bozuyor. Oğlum Şifa Bulduktan Sonra Söyledi, Annecim Sana Söylemek İstemezdim Ama İyi Olduğum İçin Söylemek İstiyorum Ben İntihar Etmeyi Bile Düşündüm Dedi.
İçimden Birşey Koptu Çok Şükür Rabbim Bağışladı Seni Bana Dedim. Bu Rahatsızlığı Taşıyan İnsanlara Şunu Söylemek İsterim Kolay Bir Rahatsızlık Değil  Aklınıza Ben İyi Olamıycam Bu Şekil Yaşıyamam Demeyin Hepimizin Başına Gelebilir Ama ALLAH’Tan Ümit Kesilmez O Düşünceler Aklınıza Geldiği Anda Başka Birşeyle Oyalanın Oğlum Şimdi Normal Kilosuna Kavuştu. Sağlığı Çok Şükür Yerinde Denemekten Birşey Kaybetmezsiniz  Biraz Sabır Gerekiyor Stresli Olaylardan Kendinizi Uzak Tutun Stres Yaratacak Arkadaşlardan Uzaklaşın Stres’de Bu Hastalığın Düşmanı.

Yeme İçme Konumuzdada Ben Çocuğuma Uyguladığım Listeyi Sizede Yazacağım.
Sabah Kahvaltısında 2 Tane Muz 2 Yemek Kaşığı Dolusu Bal Zeytın Kepekli Ekmek Tuz Eskiden Çok Kullanıyorsanız En Aza İndireceksiniz.
Patates Haşlaması,  Patates Bazen’de Haşlanmışını Birgü Veriyorsam Diğer Gün  Yuvarlak Doğrayıp Az Yağda Kızartıyorum.
Domates Asla Yok  
Yeşillik, Marul, Maydonoz Veriyordum Roka. Dere Otu Vermiyordum. Gaz Yaptığı İçin Oğlum’da. 
Peynir Asla Yemiyceksiniz, Süt İçmiyeceksiniz, Kafeinli İçecekler Tüketmiyeceksiniz Hayatınızdan Çıkaracaksınız. 
1 Tane Haşlanmış Yumurta Veriyordum. Bazende Yağda Pişiriyordum. Artık Kahvaltıda Ne Yedireceğimi Şaşırıyordum. Fazla Bir Seçenek Olmuyordu Yasaktı. 
Doktorumuzda Söylemişti Salatalık Yediriyordum Sıkıntı Olmuyordu. KETÇAP – MAYONEZ Kullanmıyacaksınız Açık Çay İçiriyordum. GAZLI İÇECEK İçirmedim. Ne Var Ne Yok Bütün GAZLI İÇECEK’LERİ Yasaklamıştım Portakal Suyu Yasak.  Meyvelerde İse Gün Aşırı Elma Veriyordum.

Üzgünüm Ama Bu Rahatsızlıktan Kurtulmak İstiyorsanız Sevdiğiniz Yiyecekleri Siz Düzelene Kadar Sağlığınıza Kavuşana Kadar Çıkaracaksınız. Yapacak Başka Bir Alternatif Yok. Kahvaltıda Gazlı İçecek, Meyve Suları, Kafeinli İçecekler Yasak. Bunları Uygulamazsanız Bağırsaklarınızın Düzeltme Şansınız Yok. Sabırlı Birşekilde Yapacaksınız Arada Tereyağı Bal İle Ekmeğe Sürüp Veriyordum Tuzsuz Tere Yağı Haftada 1 Gün
Yemek Konumu
Mercimek Çok Gaz Yapıyor, Mercimek Hayatınızdan Çıkarıyorsunuz.Makarna Az Yağlı Az Salçalı Yapıyordum. FASULYE – NOHUT – BARBUNYA Bunlardan Uzak Durun Tel Şehriye Çorbası,  Tarhana Çorbası, Haftada 1 Gün İşkembe Çorbası, Ispanaklı Börek, Pırasa Yemeği, Kırmızı Pancar Çorbası, Tavuk Çorbası. 
Bunları Sürekli Yapıp Yedirdim Et Olarak’da Kırmızı Et Ayda 1 Sefer Tavuk – Balık Sınır Yoktu Haşlanmış Tavuk Ve Balık Farketmez Hepsinden Yedirdim. Ama Somon Balığı İyi Geliyor Dediler. Somon Balığını Haftada 2 Sefer Pişiriyordum. Baharat Acılı Şeyler Asla Yok Yemekler Az Salçalı Olucak Nişastalı Yiyecek, Pirinç Asla Vermedim. 

ŞİFA ALLAH’DANDIR Derdini Veren Allah’ımız Dermanını’da Verir.
İNŞAALLAH Sizlerde Bizim Gibi Şifa Bulurunuz Allah2ın İzni İle.
Benim Bir Çıkarım Yok Başımızdan Geçen Bir Hastalığı Yaşadık Faydasını Gördüğümüz, Bir Doğada Yetişen İsmi ALTIN OTU  Diye Bir Bitkiden Bulduğumuz Şifayı Paylaşmak İstedim.
Sizde Uygularsınız Ama Uygulamazsanız Bilemiycem Ben Yinede Emek Vererek Sizlerinde Şifa Bulmasını İstediğim İçin Bunu Yazmakta Kendimi Borçlu Hissettim. 
Sizlerde Şayet Kullanırsanız Şifa Bulursanız Allah Rızası İçin Bu Şifayı Eşimize Dostumuza Yakınlarımıza Yayalım Herkezin Bigisi Olsun. 
Biz Faydasını Gördüysek Sizde Faydasını Görürsünüz İNŞAALLAH.
Bol Su Tüketmeyide Asla Unutmayın Bu Rahatsızlığı Olan Kişilere Tekrar Geçmiş Olsun 
ALLAH ŞİFA VERSİN SAYGILARIMLA SEVGİ Ö.

Şimdi Benim Yanı Şahsi Birkaç Önerim Olucak: Bu Bitkiyi Kullanırken 2 Günde Hemen İyileşeciğinizi Zannetmeyin En İyi Beklentiyi Uzun Müddet Kullanmada Farkedersiniz. 
Örnek Verecek Olursak 1 Apartman Yani Bina 2 Günde Olmadıki 2 Gün Sonra İçine Oturabilesiniz Yani Örnekte’de Dediğim Gibi Sabır Ama Ama EN ÖNEMLİSİ
MOTİVASYON, ALLAH’A İNANIP HER İÇTİĞİNİZDE BESMELENİZİ ÇEKİP ALLAH’IM ŞEFAATİN İLE ŞİFA VER ALLAH’A İNANIP ALLAHA DUA ETMENİZ GEREK.

Not: Bu Makale Bu Konu 03.03.2019 Tarihin’de 23.00 Saatinde Paylaşılmıştır Ve Google’da Ve Tüm Arama Motorlarında İlk www.hitechtr.com Ve hitechtr.blogspot.com.tr Sitesinde Paylaşılmıştır.
BU TEDAVİYİ BİZLERDEN BAŞKA BİLEN YOK. ANA KAYNAK BİZİZ  BU KONUYU VE BU MAKALEYİ ALIP “WEB SİTELER’DE, BLOGLAR’DA PARA KAZANILABİLECEK HERHANGİ BİR KURULUŞTA PAYLAŞMAK, GELİR ELDE ETMEK, PRİM YAPMAK YASAKTIR. AKSİ TAKTİRDE YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR. 


Son Yazdığımız Uyarının Sebebi Bizim Bu Yazdıklarımızı Emeklerimizi Alıp Para, Prim Kazanmak İsteyenlere Engel Olmaktır Çünkü İlk Biziz Emek Verdik Yaşadıklarımızı Anlattık Yakınlarınıza, Eşinize Dostunuza Bu Bilgileri Paylaşın Facebookda Bu Yazılarımızı Paylaşın Herkez Bilgilensin Herkez Şifa Bulsun LÜTFEN.

YORUMLARINIZI YAPIN ŞİFA BULAN BULMAYAN HERKEZ YORUM YAPSIN SORU LARINIZI YAZIN BİRBİRLERİMİZE YARDIMCI OLALIM. ÖNERİLERİNİZİ BELİRTİN.

Related posts

Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık, Kabızlık Tedavisi, Anüs Yırtılması, Anüs Kanaması, Makat Kanaması, Makat Yırtılması, Kabızlık Çözümü, Hemoroid, Hemoroid Tedavi, Lif'li Gıdalar, Basur, Basur ÖnlemMerhaba Arkadaşar Buggün Sizlere Kabızlık Rahatsızlığı Olan Ziyaretcilerime Kabızlık Sorunun Tedavsisini...

Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, Zayıflama, Zayıflama Kürleri, Kür, Sağlıklı Yağlar, Beslenme ÖnerileriMerhaba Sayın Okurlarım...Dün Zayıflama Garantisi Veriyorum Başlıklı Süper...

Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Zayıflamak, Nasıl Zayıflanır, Nasıl Kilo Verilir, Kilo Vermek, Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Spor Nasıl Yapılır, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Spor Nasıl Yapılır, Nasıl Zayıflarız, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, ZayıflamaMerhaba Arkadaşlar...

Leave a comment