Zayıflama Garantisi Veriyorum !

Spor,Zayıflamak

Zayıflamak, Nasıl Zayıflanır, Nasıl Kilo Verilir, Kilo Vermek, Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Spor Nasıl Yapılır, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Spor Nasıl Yapılır, Nasıl Zayıflarız, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, Zayıflama

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Zayıflama Hakkında Münkemmel Bilgiler Vereceğim Bırakın  Diğer Kür, İlaç Felan Çok Rahat Çok Basit Yemeklerinizi Fazla Kısmadan Nasıl Zayıflayacağınızı Anlatacağım.

Biraz Uzun Olabilir Biraz Sıkıcı Olabilir Ama Size TECRÜBELERİMİ Analatacağım.
Arkadaşlar Zayıflamak 2 Günde Gibi Bir Olay Değil 1 gecede göbek eritme felan bunların hepsi hikaye bunu belirtmek isterim. günde 3 4 saat spor yapıp aşırıya kaçmakda iyi birşey değil sağlığa zararlı.
Diyet yapıyorsunuz zayıflıyacağım diyorsunuz ve yaptığınız şeyler yağdan gitmiyor SU KAYBI VE KAS KAYBI Veriyorsunuz.

SU KAYBI Neden Olur: Şimdi Biz Beynimizin Beli bir kısmını kullanıyoruz fakat beynimiz vücudumuzu öyle bir kontrol ediyorki bence %90’nı Vücudumuzu Yönetmekte

kullandığını düşünüyorum ŞÖYLE ANLATAYIM Vücudumuza Belli Bir KARBONHİDRAT Sağlıyoruz Ekmek Süt vs. Şimdi Siz 10 Gün Boyunca 300 gram karbonhidrat tüketin vücudun suya

ihtiyacı varki işliyebilsin sonuçta vücudumuzun %70 su Belli Bir karbonhidrat tükettiğimizde belli miktar su teketmek zorunda kalabiliyoruz Beyin Bu Algoritmayı Düzenli Bir şeklide sağlıyor ŞİMDİ Siz KARBONHİDRAT’I KESTİĞİNİZDE YANI DİYET’E BAŞLADIĞINIZDA Vücut Depoladığı suyu atıyor gerek yok ne yapacakki o kadar suyu ve bu yüzden KİLO VERDİM ZANNEDİYORSUNUZ FAKAT KİLO VERMİYORSUNUZ.

SU İÇMEZSENİZ NE OLUR ?: Biliyorsunuz su içmeden vücut 3 gün dayanabilir gibi araştırmalar var fakat konumuz bu değil. Su içmediğiniz zaman BEYİN DİYORKİ (Hmm Fazla Su içemiyorum demekki dış dünyada bikaç sıkıntı var DUR BEN BU SULARI Bİ STOKLAYIM Diyor Ve Suyu Az İçtiğiniz Zaman Bu Oluyor Fakat BU SUYU KULLANIYOR VÜCUT SİZDE İDRAR YOLUYLA ÇIKARTIYORSUNUZ SAP SARI YOĞUN KOKULU İDRAR BU SAĞLIĞA ZARARDIR İŞTE. SUYU AZ İÇTİĞİNİZDE BÖBREK YORULUR BÖBREK YORULUNCA YÜK CİĞERE BİNER VE CİĞERDE YORULUR

KREATİN SEVİYENİZ YÜKSELİR. Spor Yapanlar içinde böyle AĞIRLIK VEYA KARDİO Yaptıkları zaman MUTLAKA SU İÇMELERİ Gerek yoksa Dedğim Şekil BÖBREK VE CİĞER YORULUR KREATİN SEVİYESİ YÜKSELİR ARKADAŞIMDA BİZZAT YAŞADIM KAN ALDIRDI DEĞERLER SEVİYELER BÖYLE ÇIKMIŞ DOKTOR DEMİŞ CİĞERLERİN BÖBREĞİN YORGUN.

Diyet

Yağ Nasıl oluşuyorda bu yağlar gitmiyor ? NEDEN ÇABUK KİLO ALIYORUM ? : öncelikle Yağın Oluşma GENEL Sebebi Fazla Karbonhidrat ve fazla protein tüketmek Fazla Protein tüketmeniz çok zor Zengin Olmanız Lazım Hergün Paso et yemeniz lazım BU ŞIKKI Es Geçelim. KARBONHİDRAT Yani Ekmek, Çukulata, ŞEKERLİ yiyecekler Şeker Saf Karbonhidrattır VS. VS. Televizyonda İzledikleriniz zayıflama felan bunlar hikaye diyetisyen çıkıyor bunu bunu yapcaksınız diyor demesi KOLAY İcraate Gelse Kendisi Yapamaz O Kişiniz Bazal Metabolizma Hızı HIZLI Birde Diyorlarki Yok Bu kalçayı eritir yok bu memeyi eritir yok bu basen eritir yok şu göbeği eritir YAHU AKIL VAR MANTIK VAR. ARAŞTIRMALARA GÖRE İNSANIN GENETİK VÜCUD YAPISI VAR ÖRNEK VEİYORUM Birisinin Kalçasında, Birisinin Göbeğinde İLK O BÖLGELER ERİR  VEYA TAM TERSİ EN SON ORALAR ERİR.

Vücudumuzun Günlük Harcadığı KALORİ Ve Günlük Alması Gereken MAKSİMUM Kalori Rakamları Vardır İnternetten Kalori Hesaplama Araçları Bulabilirsiniz.

KALORİ HESAPLAMA ARACI

KARBONHİDRAT HESAPLAMA ARACI

İDEAL KİLO HESAPLAMA ARACI
NEDEN ÇABUK  KİLO ALIYORUM:
Siz şimdi zevkle dünyanın karbonhidratını yediğinizde Maksimum Kalori Limitinizi Geçerseniz Vücut Bunu Yani YAĞI STOKLAYACAKTIR. Yani Vücut Şunu Demek istiyor İleride AÇ KALIRSAM BU YAĞLARI KULLANIRIM Diye Beyin Stokluyor Bu Yağları.

ÇABUK KİLO ALMANIZIN SEBEBİ ne Geçmeden Önce NASIL ALDIĞINIZI ANLATAYIM “Kilo Aldığınızda Yani Her Fazla Kalori Aldığınızda VÜCUT YENİ YAĞ HÜCRELERİ” Oluşturuyor Zayıfladığınızda Bu Hücreler Hala Var oluşmuş gitmez O VİCDANSIZLAR. KİLO VERDİĞİNİZ ZAMAN ÇABUK KİLO ALMANIZIN SEBEBİ O Vicdansız, Acımasız YAĞ HÜCRELERİ Beyin Kilo Almaya REFKLEKS KAZANMIŞ Fazla Yediğinizde Hemen O YAĞ HÜCRELERİ Devreye Girer YANİ ADIMINIZI İYİ ATMANIZ LAZIM.

Herkez Diyor Tabi Çabuk Kilo Veren Çabuk Kilo Alır DİYE PALAVRA BİLİMSEL AÇIKLAMASINI SORSAN ÖKÜZÜN TRENE BAKTIĞI GİBİ BAKAR TELEVİZYONDA KADIN ET YİYİN DİYOR NEDEN DİYOR ? ÇÜNKÜ DÜŞÜK KARBONHİDRAT.

100 gram protein tüketirseniz yaklaşık bunun %50 sini yakarsınız
100 gram karbonhidrat tüketirseniz Yaklaşık bunun %20 civarını yakarsınız

NEDEN SPOR YAPACAKSINIZ ?: Spor yapmadan ne kas gelişir nede kilo verirsiniz KARDİO YAPMAYIN AĞIRLIK ÇALIŞIN Bakın Tekrar Diyorum Size TECRÜBELERİMİ ANLATIYORUM.
Kardio yaptığınızda sadece YAĞ ve KAS Yakarsınız Ama Ağırlık FİTNESS Gibi Spor Dalıyla Uğraşırsanız DAHA ÇOK KALORİ YAKARSINIZ. Bakın O Fotoğraflada Gördüğünüz TAŞ Gibi Kadınları KOŞARAKMI YAPTILAR ? siz öyle zannedin SQUAT Hareketinde Sırtına Aldıkları Yükü Siz Hayatınızda Almamışınızdır.
NEFESİNİZ KESİLENE KADAR KOŞMAYIN! Vücudumuzun Belli Bir OKSİJEN LİMİTİ VARDIR
Siz Koşarak 2 Dakikada Bitiriyorsunuz Ondan Sonra BAĞDATA KADAR Koşsanız NAFİLE 1 DAKİKA

KOŞUN 2 DAKİKA TEMPOLU YÜRÜYÜN BU EN İYİ KOŞU ve KARDİO MANTIĞIDIR.

Kilo Vermek

BESLENME: Beslenmeye Gelecek Olursak Her İnsanın Dediğim Gibi Kalori limiti vardır Kalori limitinizi aşarsanız KİLO ALIRSINIZ.
ÖRNEK VERELİM:

1 İnsanın “Misal” Alması Gereken Kalori Miktarı Günlük 2000 Kalori
Zayıflamak İstiyorsanız Günlük 200 – 300 Kalori Açık Bırakacaksınız. Yani Günlük Ortalama 1700 Kalori Alacaksınız “RAKAMLAR YANILTMASIN SADECE ÖRNEK”
GÜNLÜK KALORİ İHTİYACINIZI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ YUKARIDAKİ KOYDUĞUM KALORİ HESAPLAMA ARACINDAN HESAPLIYABİLİRSİNİZ.

Amerikada Yapılan Araştırmalara Göre 1 KİLO YAĞ = 7.400 Kaloriye Eş Değere sahiptir. Günde 200-300 Kalori Açık Bırakırsanız Vücudunuzda EKSTRA’DAN Spor Yaparsanız Ordanda 200-400 Kalori Yakgtığınızı Var Sayarsak Günlük Ortalama 600 Kalori Açık Bırakmış Olursunuz HEM ÖDEM’DE ATMIŞ Olursunuz JİNEKOMASTİ HASTALIĞI GİBİ HASTALIKLARADA ENGGEL OLMUŞ OLURSUNUZ Çünkü Spor Yaptığınız Zaman TESTESTERON HORMONUNUZ Yükselir KASLAR GELİŞİR BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ GÜÇLENDİRİR.

SPOR
: Haftada 5-6 Gün Spor Yapın Dediğim Kardio Taktiğini Deneyin Spor Salonuna Gidip Ağırlık’da Çalışabilirsiniz Bu EN İYİ Çözümdür Ve DAHA ÇOK KALORİ YAKARSINIZ.
1 BUÇUK
Saatten Fazla Spor YAPMAYIN ZARARLI

ŞİMDİ ÖZET GEÇELİM.

1.Vücudunuzda Kalori Açığı Bırakın 200-300 Kalori

2.Spor Yapın “Önerim Fitness Spor Dalı” Yapamıyorsanız TEMPOLU YÜRÜYÜN, Veya Dediğim Koşu Taktiğini Uygulayın

3.Fazla Spor Yapmayın Ortalama 1 buçuk – 1 Saat İDEAL

4.Şekeri Kesin Günde 1-2 Meyve Yeseniz 3 Haftalık Diyetinizde Şeker NEFSİNİZİ Hem Gidermiş Hem Vitamin Almış Olursunuz

5.“VİTAMİN” Maddi Durumunuz Çok İyise Yeşillik Süt Et Felan Vitamin İhtıyacınızı Karşılamış Olursunuz FAKAT MADDİ DURUM KÖTÜ İSE “MULTİVİTAMİN” Kullanmanızı Öneriyorum Supradyn All Day Efervesan Tablet 25 tl Yarım Tablet alsanız KAFİ 30 Gün Gider Çok Yorgun, BİTKİN Zannederseniz Kendinizi 1 Tablet Alırsınız.

6.İlk 2 Gün Çok Kolay Olur Diğer Günler Zorlaşır Kendiniz Marketten Diyet Bisküvit Alın Canınız Tatlı Çektiğinde 1 Adet Yiyin Yani Paketi Yemeyin 1 Adet Bisküvi
Yiyin.

7. Eğer Spor Salonuna Gitmiyor Dışarda Spor Yapıp Yani Yürüyüp, Koşup Geliyorsanız Dışarda Sporunuz Bittiği An Eve Gelip  Mekik, Mekik Çeşitleri Şınav VE EN ÖNEMLİSİ “PLANK” Hareketini 4 Set Uygulayın İnternette Yazdığınızda Plank Videolarına Ulaşabilirsiniz.

8. “ÜŞENME ERTELEME VAZGEÇME” Bunu Hayatınızda Prensip Edin

BU ANLATTIKLARIM SADECE KABASI AYRINTILARA İNMEDİM SPOR VE DİET YAPACAKSANIZ, SPOR VE DİETİN ATA BİLGİLERİ BUNLARDIR
.

KENDİME AİT Beslenme Menüm, Tavsiyelerim Ve Önerilerim Var İsterseniz Eğer Yeni Bir Yazımda Paylaşabilirim  İstiyorsanız Yorum Yapabilirsiniz.

Tekrar Söylüyorum Bu Kabası Daha AYRINTILARA İnmemi İstiyorsanız Yorum Yapmanız Yeterli 8-9 Aydır Spora Gidiyorum Ve Bunun 4 5 AYI ÇÖP PEKİ NEDEN ? BİLGİSİZLİKTEN KİMSE GELİP ŞUNU ŞÖYLE YAPARSAN BÖYLE OLUR BUNU ŞÖYLE YAPARSAN BÖYLE OLUR DİYİP BİLGİ VERMEDİ Hep Araştırdım Uyguladım SİZDE DİYETİNİZDE SPORUNUZDA BAŞLAMADAN TECRÜBE SAHİBİ OLMAK İSTİYORSANIZ TAKİP EDİN.

BU WEB SİTESİ SADECE Teknoloji, Bedava İnternet Gibi Şeylerden İbaret Değil. Ben Bütün Konuları Tek Bir Web Sitesinde Topalyıp Sizlere Sunmak İstiyorum Aradığınızı Bulabilesiniz Diye.

Saygılarımla…

Related posts

Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık Hastalığına Son !

Kabızlık, Kabızlık Tedavisi, Anüs Yırtılması, Anüs Kanaması, Makat Kanaması, Makat Yırtılması, Kabızlık Çözümü, Hemoroid, Hemoroid Tedavi, Lif'li Gıdalar, Basur, Basur ÖnlemMerhaba Arkadaşar Buggün Sizlere Kabızlık Rahatsızlığı Olan Ziyaretcilerime Kabızlık Sorunun Tedavsisini...

Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Bunları Uygula Garanti Zayıfla !

Diyet, Diyet Nasıl Yapılır, Sağlık, Personel Sağlık, Herbalife, Spor, Kilo Veremiyorum, Zayıflayamıyorum, Beslenme, Vitamin İhtiyacı, Vitamin, Zayıflama, Zayıflama Kürleri, Kür, Sağlıklı Yağlar, Beslenme ÖnerileriMerhaba Sayın Okurlarım...Dün Zayıflama Garantisi Veriyorum Başlıklı Süper...

Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

Ülseratif Kolit Hastalığına Son !

 Ülseratif Kolit Hastalığı, Ülseratif Kolit Tedavi, Ülseratif Kolit Nasıl Geçer, Bağırsak Hastalık Tedavisi, Böbrek Böbrek Hastalıkları Tedavisi,  Ülseratif Kolit Çözüm, Ülseratif Kolit Nedir, Altın Otu Nedir, Altın Otu Tedavisi, Böbrek Hastalığı Nasıl Geçer, Yumurtalık İltihap, Eklem...

Leave a comment